צילינדר חכם

פורץ מנעולים מוסמך בתל אביב

מבוא: היכרות עם צילינדרים חכמים

צילינדר חכם הוא מכשיר שניתן להתקין בצינור גז או מים קיים כדי לספק נתונים בזמן אמת על זרימת ולחץ הנוזל הנמסר. הוא מסוגל למדוד ולתעד את השימוש בגז או במים.

ניתן לחבר את המכשיר למערכת אוטומציה ביתית לשליטה מרחוק, ניטור וניהול. צילינדרים חכמים מסוגלים לזהות נזילות בצינורות, מה שעזר לחברות שירות לחסוך מיליוני דולרים בתיקונים מדי שנה.

צילינדר חכם הוא סוג של מיכל שיכול לאחסן גז או נוזלים אחרים. לצילינדר החכם מערכת ניטור אלקטרונית מובנית, אשר רושמת ומנטרת באופן אוטומטי את כמות הגז או הנוזל במיכל. יש לו גם אטם אלקטרוני המונע דליפה.

הצילינדרים החכמים הטובים ביותר הם אלו שעשויים מחומרים איכותיים ביותר ובעלי עיצוב משופר כדי להקל עליהם את השימוש. הם מגיעים עם מגוון פונקציות ותכונות, כולל:

-בקרות ידידותיות למשתמש

-אורך חיי סוללה

-תכונות בטיחות משופרות

-מערכת אוטומטית לאיתור נזילות

הקדמה: מה זה באמת צילינדר חכם?

צילינדר חכם הוא מכשיר המסייע בניהול האנרגיה בבניין. זהו סוג של מערכת אחסון וניהול אנרגיה, אך יש לה מגוון פונקציות אחרות.

הגליל החכם יכול לשמש לאגירת אנרגיה שנוצרת על ידי פאנלים סולאריים או טורבינות רוח, או לאגירת חום מקולטים תרמיים סולאריים. ניתן להשתמש בו גם כדי לאגור את החום שנוצר מיחידת מיזוג בלילה ולשחרר אותו במהלך היום.

צילינדר חכם הוא מכשיר שמודד את כמות המים שנעשה בהם שימוש וניתן לחבר אותו למערכת למילוי אוטומטי של המיכל. השימוש הנפוץ ביותר בצילינדר חכם הוא בשירותים, שם הוא תופס את מקומו של בור שירותים מסורתי.

המילה "חכם" בהקשר זה פירושה שהוא יכול להיות מחובר למערכת, כמו מכשיר IoT.

טבלת השוואה של 10 הצילינדרים החכמים המובילים בשוק כיום

הטבלה למטה היא טבלת השוואה של 10 הצילינדרים החכמים המובילים בשוק כיום. העמודה הראשונה מפרטת כל מוצר והמחיר המתאים לו, העמודה השנייה מפרטת את מידותיו, והעמודה השלישית מפרטת את מספר התכונות שיש לו.

מחיר מוצר (דולר ארה"ב) מידות (ב) תכונות

1. Nest Learning Thermostat $249 2.4 x 5 x 2.8 8

2. Google Home $129 3.3 x 3 x 3 7

3. Amazon Echo Dot $49 1.3 x 1 x 3 4

4. Ecobee4 Smart WiFi Thermostat $249 2x9x1 6

5. תרמוסטט Honeywell Lyric T6 Pro Wi-Fi עם שליטה קולית ושירות קול מובנה של Alexa $229 2x9x1 6

6. Ecobee3 Lite תרמוסטט חכם WiFi עם חיישן מרחוק, חיישן חדר ושירות קול מובנה של Alexa

2. המשתנה לזכר KWIKA® מוארך עם מגן שקוף – אידיאלי לנסיעות או לשימוש יום

המשתנה לזכר KWIKA® היא צילינדר חכם עם מגן שקוף, המיועד לשימוש בכל מצב.

משתנת KWIKA® עשויה מחומרים באיכות גבוהה ובעלת מגן שקוף כדי לספק פרטיות. מוצר זה אידיאלי לנסיעות או לשימוש יום.

המשתנה לזכר KWIKA® הוא מכשיר חכם בעל יתרונות רבים. הראשון שבהם הוא צורתו המוארכת המקלה על השימוש. זה מגיע גם עם מגן שקוף שאידיאלי לנסיעות או לשימוש יום.

המשתנה לזכר KWIKA® הוא מכשיר חכם בעל יתרונות רבים, כאשר הראשון שבהם הוא צורתו המוארכת המקלה על השימוש. זה מגיע גם עם מגן שקוף שאידיאלי לנסיעות או לשימוש יום.

3. משתנת SUPURP Better עם WonderShade Stick – לבן/שקוף כדי לשמור על ניקיון ויבש

צילינדר SUPURP Smart הוא מכשיר שניתן להתקין בכל משתנת כדי למדוד ולעקוב אחר קצב זרימת המים. יש לו גם WonderShade Stick שניתן להשתמש בו כדי לכסות את המשתנה בזמן שאינו בשימוש. זה נעשה כדי למנוע התזת שתן על הרצפה, הקירות או נעליים של אנשים אחרים וגם מונע שחרור ריחות לאוויר.

המשתנה היא מכשיר המשמש לאיסוף ואחסון שתן אנושי. שתן מאוחסן בשלפוחית השתן, עד שהוא מגיע לנפח מסוים אז הוא נפלט מהגוף דרך השופכה. את המשתנה ניתן למצוא במקומות רבים, כמו בתי ספר, משרדים, שירותים ציבוריים ובתי חולים.

ישנם סוגים רבים של משתנות זמינות בשוק כיום. אלה ידועים גם בשם "אביזרי משתן" או "התקני שתן". הם מגיעים בצורות ובגדלים שונים. חלק מאלה כוללים:

– משתנות צמודות קיר סטנדרטיות

– משתנות רצפה

– משתנות עם מסכי פרטיות

– משתנות עם מערכות שטיפה אוטומטיות

– משתנות עם מייבשי ידיים מובנים (המכונה שטיפה עצמית)

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מהפכה בתעשיית הבנייה

תעשיית הבנייה עוברת מהפך מהפכני, המופעל על ידי החידושים האחרונים בטכנולוגיה. פוסט זה בוחן את השינויים הרדיקליים במגזר הבנייה, מבניינים מודפסים בתלת מימד לציוד בנייה

סוגי רצפות למוסכים ומפעלים

סוגי רצפות המתאימות למוסכים ומפעלים

תכנון אדריכלי ויישומי בנייה מחייבים התייחסות למבנה על פי הייעוד שלו, כאשר אחד האתגרים הבולטים בתחומי התעשייה השונים הוא התאמת משטחי הריצוף. סביבה תעשייתית טומנת

קורס עבודה בגובה

הדרכות בגובה לעובדי בניין

על פי נתוני דו"ח תאונות עבודה לשנת 2023 שפורסם על ידי עמותת קו לעובד: 58% מן ההרוגים בתאונות עבודה נהרגו בתאונות שהתרחשו בענף הבנייה 50%

זיהום אוויר בתעשייה

דרכים לטיפול בזיהום אוויר בתעשייה

זיהום אוויר תעשייתי הוא אחת הבעיות הסביבתיות החמורות ביותר. פליטות ממפעלים ומכונות גורמות למגוון מזהמים באוויר, ביניהם חלקיקים, גזים רעילים וחומרים אורגניים נדיפים. מזהמים אלו