קורס תיווך ולימודי נדל"ן

קורס בנדלן

כדי להיות מתווך נדל"ן מצליח יש צורך להכיר את הרקע התאורטי של הנדל"ן בארץ, וכן להתחבר לצד המעשי של שיווק נדל"ן. קורס תיווך ונדל"ן של עולם הנדל"ן מעניק לכם מענה מקיף לשני הצדדים הללו של עבודת מתווך הנדל"ן.

הצד התאורטי של הקורס

בכל הקשור לצד התאורטי, מרצי הקורס יציגו בפניכם בצורה מקיפה וממצה את כל המידע הנדרש כדי לעבור בהצלחה את מבחן רשם המתווכים – לימוד של החוקים והתקנות שמסדירים את הנדל"ן בישראל, עם כל הדגשים הנחוצים ועם כל החידושים האחרונים.

שיפור יכולות השיווק בעולם הנדל"ן

בצד המעשי יותר, הקורס מתמקד בשיפור יכולות שיווק הנדל"ן. כידוע, חלק מהותי ביותר מעבודתו של מתווך נדל"ן הינו עבודת השיווק. מתווך טוב צריך לדעת איך להיות הגורם היעיל שמביא לסגירת העסקה, ולשם כך עליו לדעת איך לפרסם את הנכס בצורה הנכונה והמתאימה עבורו, ועליו להיות מסוגל להביא את הצדדים לחתום על הסכם – איך לשכנע את המוכר והקונה ואיך להציג לכל צד את התועלת שתצמח לו מן העסקה, בין אם מדובר בתועלת כלכלית ובין אם מדובר בתועלת רגשית או אחרת. לשם כך, עליו לעשות שימוש בשפת הגוף הנכונה, לזהות את הצרכים של האדם שמולו, להצליח להתחבר אליו ולהניע אותו לפעולה. ואת כל זאת יש לעשות ברוח טובה, כדי שהלקוחות יהיו מרוצים וימליצו על השירותים שלכם גם לאחרים.

בניגוד למה שחלק מהאנשים חושבים – שיווק ומכירות אינן יכולות מולדות וטבעיות. כמובן שיש מתווכים עם כישורי שיווק טבעיים, אבל גם למי שמרגיש שזה לא הצד החזק אצלו – חשוב לדעת שאפשר לשפר את כישורי השיווק והמכירות באמצעות לימוד של טכניקות בסיסיות ותרגול שלהן. קורס תיווך ונדל"ן של עולם הנדל"ן יעניק לכם את הכלים המעשיים הדרושים לכם כדי לשפר את התקשורת הבינאישית שלכם, כדי לשווק נכון את הנכס שעליו אתם עובדים וכדי לשווק את עצמכם בצורה שתבליט אתכם בשוק התיווך המקומי.

תוצאות הקורס

לאחר שתעברו קורס תיווך ונדל"ן תרגישו תרומה אדירה לביטחון העצמי שלכם, והדבר יקרין על ההתנהלות היומיומית שלכם ויסייע לכם להגיע לתוצאות אפקטיביות בעבודה המעשית.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

היתר בניה – גרמושקה

סקירה זו צוללת לתהליך הסבוך של קבלת היתר בנייה או 'גרמושקה' בישראל. הוא מציע ניתוח מעמיק של חשיבותו, הצעדים המעורבים, האתגרים העומדים בפניהם ופתרונות אפשריים.