קורס תיווך והכנה למבחן רשם המתווכים

קורס תיווך

אז החלטתם להצטרף לאחד מן המקצועות המאתגרים והחמים ביותר בשוק כיום – תיווך נדל"ן. אתם בוודאי כבר יודעים שלפני שתוכלו לעסוק בתיווך נדל"ן בישראל, עליכם להחזיק ברישיון מתאים של משרד המשפטים, שאותו תוכלו לקבל רק אם תעמדו בהצלחה במבחן רשם המתווכים.

המטרה של מבחן רשם המתווכים היא להפריד באופן ברור בין החובבנים לבין המקצוענים בתחום

וכאן בדיוק נכנס לתמונה קורס התיווך וההכנה למבחן רשם המתווכים, אשר מציע לכם עולם הנדל"ן. אין כמובן חובה פורמלית כלשהי להירשם לקורס לפני שניגשים למבחן, אבל הניסיון מלמד שאחוזי המעבר של המבחן עולים משמעותית כאשר המועמד עבר קורס הכנה ברמה גבוהה, כמו למשל הקורס שמציע עולם הנדל"ן.

קורס הכנה איכותי יכלול קודם כל את מלוא המידע התאורטי שתזדקקו לו. עולם הנדל"ן הינו מורכב ביותר ואינו מסתכם בלהפגיש את מוכר הדירה עם לקוח פוטנציאלי. המתווך חייב להכיר את מערכת החוקים הייחודית הקיימת בארץ בנושא, ומדובר ברשימה לא קצרה: חוק המתווכים והתקנות שלו, חוק המקרקעין, חוק החוזים וחוק החוזים (תרופות), חוק התכנון והבניה, חוק הגנת הדייר, חוק רישוי עסקים ועוד (זו רשימה חלקית ביותר). לימוד בקורס מעניק לתלמידים הבנה עמוקה ביותר של החוקים השונים, הוא מציג בפניהם את התמונה העדכנית ביותר של החקיקה הרלוונטית, ומעבר לכך – הוא מסייע לתלמידים להבין מהו העיקר ומהו הטפל בחוקים אלה, ומהן המשמעויות החשובות ביותר שיש לגזור מתוכם.

במסגרת הקורס

תוכלו להתנסות גם בתרגילים לדוגמא המבוססים על המבחן האמיתי, כך שכאשר תגיעו לרגע האמת – לא תופתעו ותהיו מוכנים מראש לגבי אופן הניסוח של השאלות ומה שמצופה מכם בתשובות שלכם.
מעבר לחוקים היבשים שחובה לשנן לצורך המבחן, קורס התיווך נותן לתלמידיו גם מבט על הפרקטיקה של המקצוע, באופן שיכין אותם להתמודדות האמיתית בשטח – איך מוצאים לקוחות חדשים ואיך משכנעים אותם להיעזר בשירותי התיווך שלכם, איך יוצרים יחסי אמון בונים עם לקוחות, איך מפרסים בצורה יעילה, איך ליצור שיתופי פעולה פורים ועוד.
אל תבזבזו זמן מיותר על ניסיונות וטעויות, הירשמו לקורס תיווך והכנה למבחן רשם המתווכים, ותוכלו בתוך זמן קצר ביותר להתחיל לעבוד באחת המקצועות המרתקים, המהנים והמכניסים ביותר בשוק.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

איך לבחור מיטה לכלב

בחירת מיטה לכלב יכולה להיות משימה לא פשוטה, במיוחד עם שלל האפשרויות הקיימות בשוק. פוסט זה בבלוג ידריך אותך דרך השיקולים המרכזיים שיש לעשות בעת

איך לבחור חשמלאי בראש העין

בחירת חשמלאי בראש העין יכולה להיות משימה לא פשוטה. פוסט זה בבלוג נועד להדריך אותך בתהליך, להדגיש את הגורמים המרכזיים שיש לקחת בחשבון, את החשיבות